Operatorem Hali Widowskowo-Sportowej ARENA jest Grupa MTP, będąca organizatorem wydarzeń kulturalnych, sportowych, korporacyjnych oraz targów. Grupa MTP zajmuje się organizacją wydarzeń zarówno w Poznaniu jak i w całej Polsce.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt w sprawie wynajmu hali:
Rafał Hajduk
tel. 693 028 090
e-mail:[email protected] 

Andrzej Snadny
Tel. 693 021 512
e-mail: [email protected]

Hala Widowiskowo-Sportowa ARENA
Wyspiańskiego 33
60-751 Poznań

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych przez Administratora danych osobowych, w celu wysyłki newsletterów. Mam świadomość dostępu do treści podanych przeze mnie danych oraz ich poprawiania. Jednocześnie mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, w skutek czego Administrator nie będzie mógł przetwarzać moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Administratora danych osobowych informacji handlowych drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Administratora danych osobowych w celu otrzymywania od nich informacji handlowych, drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.

Administratorem danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, REGON 004870933. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z wysyłką newsletterów, do momentu odwołania zgody. Reklamacje i sprzeciwy dotyczące przetwarzania danych osobowych w serwisie należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] (Inspektor Ochrony Danych). W przypadku udzielenia zgody na udostępnienie danych partnerom Administratora w celu otrzymywania od nich informacji handlowych, dane mogą być udostępniane tym Partnerom. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych osobowych. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.